Ponedeljek, Januar 18, 2021
Le Coordinate del Tuo Futuro
Via Zustovič 6, 6310 Isola - Izola, Slovenia - tel.: (+386) 5 663-11-00

Insegnante

Materie

Indirizzo e-mail

Scheriani Alberto, Preside

 

Scienze sociali

alberto.scheriani@guest.arnes.si

Babič Erika

Biblioteca

erika.babic@guest.arnes.si

 

De Simone Franco

 

Geografia, Storia, Lingua italiana

Capoclasse 3PROF

franco.de-simone@guest.arnes.si

Grbac Fulvia

Arte, Materie professionali

Capoclasse 4ED

grbac@pietrocoppo.si

 

Hodžić Emerik

Matematica

Capoclasse 1E/ED

emerik@gmail.com

Hodžić Jakob

 

Materie professionali

 

jakob.hodzic@gmail.com

 

 Furlan Mirjam

Lingua slovena

Capoclasse 1ITP

mirjam_furlan_brec@t-2.net

Fusilli-Skok Silvia

Lingua italiana
Capoclasse 3E/ED

silvia.fusilli-skok@guest.arnes.si

Jelovaz Christian

Materie professionali

cjelovaz@yahoo.it

Marc Ivan

Materie professionali

ivanmarc60@yahoo.it

Meriani Chiara

Materie professionali

meriani@pietrocoppo.si

 

Mermolja Karin

Materie umanistiche

Capoclasse 2E/ED

karin.mermolja@gmail.com

 

Primožič Tanja

Lingua inglese

Capoclasse 2ITP

tanja.primozic@guest.arnes.si

Radojkovič Jan

 

Educazione sportiva

jan.radojkovic3@gmail.com

Rojec Andrej

Materie professionali

andrej.rojec@gmail.com

 

Sabadin Veronika

Materie professionali

sabadin@pietrocoppo.si

 Sironi Ana

 

Consulente scolastica, materie umanistiche

 

ana.sironi@guest.arnes.si

Stancich Gianfranco

Materie professionali

gianfrancostanc@gmail.com

Škerlič Maurizio

Materie professionali

maurizio.skerlic@guest.arnes.si

Špeh Simona

Materie professionali

speh@pietrocoppo.si

Vlahovič Vesna

Lingua slovena

Capoclasse 1PROF

vesna.vlahovic@guest.arnes.si

Zennaro-Mojškerc Mirjana

Chimica, Biologia, Scienze naturali, materi professionali

Capoclasse 2PROF

mirjana.zennaro@guest.arnes.si

Recapiti Telefonici

segreteria  (+386) 5 663-11-00
presidenza  (+386) 5 663-11-01
consulenza scolastica  (+386) 5 663-11-03
sala insegnanti  (+386) 5 663-11-05
biblioteca  (+386) 5 663-11-06
officina  (+386) 5 663-11-07
fax  (+386) 5 663-11-08

OPOZORILO! Naša spletna aplikacija uporablja piškotke.

Piškotki so majhne datoteke, ki jih naložimo na vašo napravo, z namenom izboljšanja uporabniške izkušnje. Preberi več

Sprejmi

Piškotki, ki jih uporabljamo za delovanje portala, v nobenem primeru ne škodijo ne Vam, ne Vašemu računalniku. Omogočajo izdelavo dokumentov preko pametnih e-obrazcev, merjenje statistike obiska, delovanje partnerskega (affiliate) programa, oglaševanja, deljenja vsebin preko družbenih omrežij in komunikacijo z Vami. Predvsem pa omogočajo boljšo in lažjo uporabo portala za Vas kot uporabnika.
Prosimo potrdite ali se strinjate z uporabo piškotkov na naši strani (kliknite spodnji gumb Sprejmi).